BEZ VÍZIE ANI NA KROK

Vytvoríme si plán osobnej vízie na základe sebapoznania 
a podporíme našu víziu silnými koučovacími otázkami

Online workshop - 1.3.2021

KEDY:  1.3.2021
KDE:   Odkiaľkoľvek, ZOOM
VSTUPNÉ:  24 €
Chcete nakopnúť svoju motiváciu? Cítite, že činnosti, na ktorých momentálne pracujete vám neprinášajú úžitok a potešenie? Chcete vidieť výsledky a využiť svoj potenciál naplno?

Vedieť kam kráčam, a čo od života očakávam, je základným kameňom, na ktorom v našom živote stojíme.
Bez vízie sa vo svojom živote nedostanete ani na krok! A aj keď náhodou áno, nikdy si nemôžete byť istí, či to nebol krok vedľa.
Preto sa v našom workshope sústredíme na hľadanie osobnej vízie, ktorá pre vás bude akousi "severkou" vo vašej živote a vašej kariére.

Väčšina ľudí sa sústredí na naplánovanie si svojho dňa v kalendári, ale nenájdu si čas na naplánovanie si svojej vízie a jej rozmenenie na menšie ciele.
Už stačilo slepo nasledovať vízie iných ľudí! Je čas sústrediť sa na svoju vlastnú víziu a budovať zo seba lepšieho človeka.
Ako funguje ONLINE workshop?
Na online workshop sa môžete pripojiť cez svoj telefón, tablet, alebo notebook. Žiadne iné technické vybavenie nebudete potrebovať.

Po prihlásení a zaplatení vstupného na worskhop vám do e-mailovej schránky pošleme prístupové údaje na ZOOM udalosť aj s heslom, cez ktoré sa na workshop prihlasíte. 

Do worskhopu sa môžete aktívne zapájať a pýtať sa, a zároveň je to aj pre účastníkov ktorí chcú len počúvať a pracovať na aktivitách sami pre seba. 
Aké sú výhody online workshopu?
 Zúčastnite sa z pohodlia vášho domova, alebo kancelárie,
 po workshope dostanete e-mailom PDF materiály z worskhopu,
 ušetríte za cestu a parkovanie,
 budete sa môcť pýtať NAŽIVO v plnej interakcii, alebo ANONYMNE do chatu,
 budete súčasťou uzatvorenej skupiny a nie veľkej masovej prednášky,
na jeden vstup sa môžete prihlásiť aj celá rodina.  :)

Na workshope sa dozviete:

➡ Vypracujeme si vo worksheete OSOBNÚ SWOT ANALÝZU
  Rozoberieme si svoje slabé a silné oblasti, zameriame sa na príležitosti 
  a pomenujeme ohrozenia
➡ Porozmýšľame si nad aktivitami, ktoré nám robia radosť, pri ktorých sa rozvíjame, zanechávame po sebe odkaz a na nesebecké činnosti, ktoré nerobíme pre seba ale pre naše okolie
➡ Vytvoríme si akčný plán ako môžeme našu víziu zaviesť do praxe
➡ Pomocou koučingových otázok si vyskúšame našu víziu "prežiť" formou vizualizácie a nájsť podnety,ktoré nás budú motivovať na ceste za dosiahnutím našej vízie.
➡ Praktický nástroj pre odkontrolovanie svojich krokov, ako sa nám darí pracovať na svojej vízii.

Facilitátor workshopu:

MATÚŠ DRAGANOVSKÝ


#veľkýMatúš pôsobí ako Learning Designer a tréner vo vzdelávacej spoločnosti SUVko Coaching v rámci firemného vzdelávania soft-skills (mäkkých zručností).

Zameriava sa na rozvoj ľudského potenciálu a silných stránok stredného a vyššieho manažmentu prostredníctvom dlhodobých vzdelávacích programov.

Facilituje co-create a design thinking workshopy, kde využíva bohaté skúsenosti z medzinárodných projektov a spoluprác. Užíva si networking a inšpiratívne podnety počas procesu.

Pripojte sa k účastníkom zo spoločností ako:

Priemerné hodnotenie workshopov

Čo o workshopoch povedali?

,,Po tréningu od SUVko Coaching si uvedomujem viac svoje silné stránky, snažím sa nemyslieť na to čo neviem, ale na to čo dokážem a v čom som dobrý. Dnes to viem využiť na dosiahnutie cieľov."

Richard Kubovčík

,,Pri vzdelávaní od SUVko Coaching som vždy vedela, že budem robiť niečo zaujímavé a že sa niečo nové dozviem. Naučila som sa, že za všetkým musí byť dobrá stratégia."

Anna Mária Gordiaková

,,Pomocou vzdelávania od SUVko Coaching som našiel svoj osobný potenciál, určil si životné priority, ktoré sa rušivými vplyvmi odsunuli do úzadia."Tomáš Lendacký

,Absolvovaním vzdelávania od SUVko Coaching som si uvedomil, že úspešnosť mojej práce je daná kombináciou viacerých faktorov – efektívnou komunikáciou, poznaním techník vedenia, spoznať svojich ľudí, ich motívy, potreby a potenciál, a samozrejme prirodzene viesť a riadiť.

Peter PeštaWorkshop trval dve hodiny a bol veľmi dobre pripravený.
Nešlo o "nudnú" prezentáciu, bolo to veľmi interaktívne.
Všetci mali zapnuté kamery, Matúš od začiatku ľudí vťahoval do diskusie, padlo množstvo užitočných rád a odporúčaní, ako sa nenechať presýtiť digitálnym svetom.

Mária KľocováWorkshop mi priniesol nový pohľad na už známe témy, priniesol nové odporúčania a modely, ktore sa dajú jednoducho aplikovat do praxe, pričom ich aplikácia môže zvýšiť pozornosť, sústredenie, pracovný výkon. Obaja lektori boli úplne super. Veľmi dobré sebavedomé vystupovanie no zároveň príjemný priateľský prístup. Kurz predčil moje očakávanie.

Michal, účastník série workshopov z firmy SWEP

Prihlásenie na workshop:

V prípade, že máte záujem o tento workshop pre členov vášho tímu vo firme tak nás neváhajte kontaktovať

CHCEM VÁS KONTAKTOVAŤ
Máte otázky? Kontaktujte nás:
SUVko s.r.o. , Trieda SNP 39 Košice
Matúš Jarečný
0915 172 398
jarecny@suvko.sk

Chcete nás spoznať viac?

Stiahnite si ZDARMA naše portfólio a spoznajte postup našej práce, témy vzdelávania či metódy, ktoré pri vzdelávaní využívame. 
STIAHNUŤ PORTFÓLIO
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram