SUVko Coaching
7596
 

Nechajte ľudí zistiť, čo potrebujú.

 
Funkčnou metódou Learning Design môžu vaši zamestnanci otestovať svoju úroveň až v 8 oblastiach soft skills (mäkkých zručností).

Prehľadne vyhodnotíme silné a slabé miesta vášho tímu, navrhneme najideálnejšie spôsoby nápravy slabých oblastí, a zlepšovania tých silných.

Vaše čísla robia vaši ľudia!

 
ZÍSKAŤ LEARNING DESIGN ZDARMA

AKO TO FUNGUJE?

 

1.

 

ONLINE DOTAZNÍK POTRIEB

Účastníkovi vygenerujeme odkaz na online dotazník mäkkých zručností.

 
7603
 
7605
 

2.

 

VYHODNOTENIE DOTAZNÍKA

Elektronická aplikácia vyhodnotí 8 oblastí mäkkých zručností a upozorní na silné a slabé oblasti.

 

3.

 

FOCUS GROUP MEETING

S účastníkmi absolvujeme hodinový Focus group, kde spolu identifikujeme ich potreby a preferovanú formu vzdelávania.

 
7710
 
7610
 

4.

 

TVORBA VZDELÁVACIEHO PROGRAMU

Náš tím trénerov namodeluje vzdelávací program šitý na mieru a vytvorí úlohy a aktivity podľa potrieb účastníkov a cieľov firmy.

Následne prebieha realizácia vzdelávania.

 

5.

 

ADAPTAČNÝ KOUČING

Po realizácii vzdelávacieho projektu má každý účastník mesiac po ukončení možnosť využiť 1 hodinu osobného koučingu, aby sa ubezpečil, či správne implementoval nové vedomosti a zručnosti.

 
7712
 
Chcete spoznať naše firemné hodnoty a náš tím?SPOZNAŤ SUVKO

POVEDALI O NÁS

 
Peter Pešta
Absolvovaním vzdelávania od SUVko Coaching som si uvedomil, že úspešnosť mojej práce je daná kombináciou viacerých faktorov – efektívnou komunikáciou, poznaním techník vedenia, spoznať svojich ľudí, ich motívy, potreby a potenciál, a samozrejme prirodzene viesť a riadiť.Vďaka týmto tréningom som odhalil svoje osobné nedostatky, vlastné zdroje motivácie, i to, čím môžem podporiť vlastnú sebamotiváciu a zefektívniť svoju prácu tak, aby mi prinášala nielen lepší výkon, ale aj radosť.
Peter PeštaVedúci výroby, BSH Drives & Pumps
Barbora Lasíková
,S tréningom predajných technik som bola veľmi spokojná, či už s priebehom, materiálom, alebo štýlom vedenia tréningu. Veľmi chcem vyzdvihnúť Vašu ochotu cestovať za nami, čo vnímam ako veľké pozitívum oproti ostatným školiacim strediskám.
Barbora LasíkováAdditional income manager, IKEA Centres Slovensko
Na tréningu komunikácie som si uvedomil, aké sú moje komunikačné nedostatky, ako ich môžem odstrániť, a v čom sa môžem zlepšovať. Vzdelávanie prebieha predovšetkým formou tréningov, doplnených o teóriu. Človek si naozaj komunikáciu vyskúša a učí sa hlavne na vlastných chybách.
Jaroslav Žďarareferent, Miestny Úrad Košice-Západ
Karol Hönsch
KOUČING bol pre mňa prínosný, konzultant mi vedel poradiť, odpovedať na moje otázky a vedel ma motivovať k použitiu novo nadobudnutých informácií do praxe. Celé vzdelávanie ma motivovalo, donútilo ma urobiť veci nad ktorými som dovtedy váhal.
Karol Hönschvedúci oddelenia údržby, BSH Drives & Pumps
Chcete spoznať aké formy vzdelávania sme pre Vás pripravili?VIDIEŤ FIREMNÉ RIEŠENIA

Napíšte nám a my Vám pošleme viac INFO.

 

Pre lepšiu komunikáciu napíšte svoje meno, e-mail a číslo na mobil.

Marketingové a obchodné spracovanie osobných údajov

Vaše osobné údaje(meno,priezvisko,e-mail,tel.číslo) sú u nás SUVko s.r.o. v bezpečí. Budú spracovávané na základe zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z aktuálnej a platnej slovenskej a európskej legislatívy. (Zásady ochrany osobných údajov)

Kliknutím na tlačidlo dávate súhlas s týmto spracovaním a kontaktovaním vašej osoby ohľadom ponuky, alebo aj s prijímaním 1 - 2 emailov mesačne z oblasti mäkkých zručností a sveta vzdelávania.

Kontaktovanie ohľadom ponuky (obchod)Novinky zo sveta vzdelávania (marketing)

Na marketingové účely do odvolania a na obchodné účely obdobie maximálne 5 rokov.
Môžete požiadať o prístup, vydanie, obmedzenie spracovania, opravu, výmaz, alebo úplne zabudnutie podľa normy č. 2016/679 GDPR. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, kliknutím na link na konci každého emailu, alebo požiadaním na info@suvko.sk .

Naši partneri:

 
 

Sme členom: